kontakt pondělí - pátek, víkend - e-mail

Jak to funguje

06.08.2022

V dnešní době si každý velmi pečlivě rozmyslí, zda-li bude chtít obětovat v počátečním kroku jakoukoliv sumu peněz. K investování jako takovému jsem měla vždy skeptický názor, bála jsem se výkyvů v ekonomice ať to byl Covid, nyní válečný konflikt. Je spousta faktorů, které ovlivňují běžné investování a pokud máte odvahu a rozhodnete se riskovat, zhodnocení Vašich financi je max. 7 %, ale za cenu neskutečného rizika.

Přesto se na našem trhu objevila novinka, která garantuje 16% z hodnocení.  Jedná se o smlouvu na 2 roky s tím, že je Vám investovaná částka vrácen + obdržíte 16% zhodnocení vkladu. Při vkladu např. 100 tis. korun získáte navíc za dva roky zhodnocení ve výši 32 tis. korun. Čím vyšší částka, tak zhodnocení je samozřejmě vyšší.

Od září se spouští nový projekt, pravidelné měsíční spoření /můžeme to přirovnat k penzijnímu spoření, či spoření pro děti/. Ovšem garantované zhodnocení 11% navíc naspořené peníze můžete kdykoliv vybrat zpět.

Toto je opravdu představení v kostce a pokud se rozhodnete jít touto cestou tzv. pasívního příjmu, je to na osobní schůzku, kde vše dopodrobna probereme, aby měl klient jistotu, že o své finance nepřijde.